Doradzamy.

 IFS . HACCP ISO. ZKP.

Kontakt

Jeśli masz szczegółowe pytania dot. naszej oferty, skontaktuj się z nami 

Standardy

 

Verso Konsulting

ul. Kajki 48

62-600 Koło

tel.  515.251504   (Pn-Pt; 9-17)

mail: biuro@versokonsulting.pl

Doradztwo dla Firm

© 2019 created with VersoGraph

Doradztwo dla Firm

BRC - IFS

Standard BRC to międzynarodowy standard (Global Standard) opracowany przez Brytyjskie Konsorcjum Detalistów (British Retail Consortium) wymagany przez coraz większą grupę hiper- i supermarketów na terenie całej Europy. Standard opracowano, aby zapewnić jak najwyższą jakość dostarczanych produktów. Zarówno standardy BRC, jak i IFS stanowią dowód niezawodności i wysokiej jakości danej marki. Wymogi zostały stworzone z myślą o twórcach marek własnych; obecnie są też doskonałym kryterium przy wyborze zaufanych dostawców. Standard  BRC, respektowany w Wielkiej Brytanii, uznaje się za naturalne dopełnienie standardu IFS, akceptowanego w pozostałych krajach Europy Zachodniej. Posiadanie certyfikatu zgodności ze standardem BRC to gwarancja na to, że żywność jest bezpieczna i zgodna z wymaganym poziomem jakości UK.

BRC IFS - bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Posiadanie certyfikatu zgodności ze standardem BRC to gwarancja na to, że żywność jest bezpieczna i zgodna z wymaganym poziomem jakości UK.

Korzyści wynikające z wdrożenia standardu BRC:

  • Certyfikacja zgodnie z BRC pozwoli na dostęp do rynków brytyjskich.

  • Umożliwia zdobycie dużych nowych rynków, partnerów handlowych.

  • Poprawia bezpieczeństwo żywności.

  • Spełnienia wymagań międzynarodowej normy.

  • Obniża koszty

  • Poprawia poziom zaufania kontrahentów, klientów, dostawców i jednostek kontrolujących.


Co robimy (BRC - IFS)

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem we wdrażaniu standardów takich jak BRC i IFS. Nasi eksperci doskonale znają aktualne wytyczne związane z obowiązującymi wymogami BRC. Po zapoznaniu się z celami Twojej firmy stworzymy plan działania dostosowany do jej potrzeb. Oprócz doradztwa i organizacji szkoleń oferujemy audyty wewnętrzne i u dostawców.


Nasi eksperci kompleksowo przygotują i przeprowadzą Twoją firmę przez cały proces wdrożenia aż do certyfikacji systemu BRC IFS.


Skontaktuj się aby uzyskać więcej informacji

Kontakt

    Nasza oferta