Doradzamy.

Kontakt

Jeśli masz szczegółowe pytania dot. naszej oferty, skontaktuj się z nami 

Standardy

 

Verso Konsulting

ul. Kajki 48

62-600 Koło

tel.  515.251504   (Pn-Pt; 9-17)

mail: biuro@versokonsulting.pl

Doradztwo dla Firm

© 2022 created with VersoGraph

 Darmowa wycena

Doradztwo dla Firm

zadzwoń lub napisz

IFS Broker

IFS Broker jest standardem audytowania skierowanym dla firm prowadzących działalność z zakresu handlu i importu artykułów spożywczych. Tym samym dotyczy on importerów, agencji handlowych i brokerów.                                                             

IFS Broker ma na celu ocenę zdolności  do spełnienia wymogów bezpieczeństwa żywności i wykazania należytej staranności. Normy dotyczą przede wszystkim właściwych warunków wypełnianych na etapie skupu produktów, ich przechowywania i dalszej sprzedaży. ​Standard wymaga, aby firma wdrożyły odpowiednie środki, a także, aby ich dostawcy działali zgodnie z wymogami bezpieczeństwa i jakości produktów. Firmy  muszą również zapewnić, że dostarczone produkty spełniają ustalone specyfikacje. Wymogi gwarantują bezpieczną i efektywną współpracę dla usługodawców i klientów.

IFS - International Featured Standards, Międzynarodowe Standardy Żywności jest jednym z uznanych na skalę międzynarodową systemowych podejść do zarządzania. 

IFS Broker - najwyższy standard

W Europie IFS Broker jest najważniejszym standardem dla dostawców dużych sieci handlowych. Normy IFS są respektowane w Polsce, w Niemczech czy Szwajcarii. Dotyczą one przede wszystkim produkcji i przechowywania produktów spożywczych. Niemniej, przestrzegają ich też firmy transportowe czy producenci produktów kosmetycznych. Coraz częściej w celu nawiązania współpracy należy udowodnić spełnianie wymagań IFS poprzez niezależną certyfikację standardu IFS Broker.

Dlaczego standard IFS Broker to najlepszy wybór dla Twojej firmy? :

  • Certyfikacja zgodnie z IFS Broker pozwoli Twojej firmie zaspokoić potrzeby jej krajowych i międzynarodowych partnerów handlowych.

  • Umożliwia zdobycie nowych rynków, partnerów handlowych.

  • Poprawia bezpieczeństwo żywności.

  • Spełnienia wymagań międzynarodowej normy.

  • Obniża koszty

  • Poprawia poziom zaufania kontrahentów, klientów, dostawców i jednostek kontrolujących.

Jak wdrażamy IFS Broker?

Nasi eksperci kompleksowo przygotują i przeprowadzą Twoją firmę przez cały proces wdrożenia aż do certyfikacji systemu IFS Broker. Poza działaniami teoretycznymi, jak szkolenia czy doradztwo, pomożemy Ci też przygotować plan przystosowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Standardy IFS, w tym IFS Broker, wiążą się z prestiżem, ale i wysokimi wymaganiami wobec przedsiębiorców. Nasze wieloletnie doświadczenie, poparte latami praktyki, pozwoli Ci wprowadzić firmę na nowy, międzynarodowy poziom!


Skontaktuj się aby uzyskać więcej informacji

 

 IFS . HACCP ISO. ZKP.

    Nasza oferta

Verso Konsulting

ul. Kajki 48

62-600 Koło

tel.  515.251504   (Pn-Pt; 9-17)

mail: biuro@versokonsulting.pl

zadzwoń lub napisz

Verso Konsulting

ul. Kajki 48

62-600 Koło

tel.  515.251504   (Pn-Pt; 9-17)

mail: biuro@versokonsulting.pl

Doradztwo dla Firm

© 2021 created with VersoGraph

Inne Standardy

 

Kontakt

KONTAKT

Pozostałe usługi​

Jak działamy

 

W ramach współpracy pomagamy naszym Klientom rozwiązać problemy dotyczące wdrożenia systemów zarządzania. Dzięki kompleksowej usłudze

Twoja firma dostaje optymalny system w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia i znajomość najlepszych praktyk branżowych wykorzystując głęboką wiedzę i umiejętności naszych konsultantów. Do każdego wdrożenia podchodzimy indywidualnie tak aby zmaksymalizować korzyści dla Twojej organizacji.

 

 

 

Certyfikacja się opłaca

 

Dzięki wdrożeniu i certyfikowaniu systemu Twoja firma prócz spełnienia wymagań prawnych w przypadku HACCP czy ZKP spełni wymagania dla dostawców dużych sieci handlowych w przypadku IFS co przede wszystkim umożliwi Twojej firmie zdobycie nowych rynków, partnerów handlowych. Współpracujemy z renomowanymi jednostkami certyfikującymi uznanymi zarówno w Europie i na świecie.

 


Jak skorzystać z usługi ?

Napisz lub zadzwoń do nas. Po ustaleniu kilku szczegółów przedstawimy Ci ofertę współpracy.

Verso Konsulting

ul. Kajki 48

62-600 Koło

tel.  515.251.504   (Pn-Pt; 9-17)

mail: biuro@versokonsulting.pl

    Nasza oferta

IFS Food.

HACCP.

ZKP.

Badania.

GMP+.

Kariera.

Wybierz inny standard​

Rozwijaj biznes. Zdobywaj nowe rynki

Nie daj wyprzedzić się Konkurencji

Alerty prawne.

ISO 22000.

IFS Broker.

Verso Konsulting

ul. Kajki 48

62-600 Koło

tel.  515.251.504   (Pn-Pt; 9-17)

mail: biuro@versokonsulting.pl

Doradztwo dla Firm

KONTAKT

    Nasza oferta

Jak zacząć wdrożenie IFS ? 

Aktualności 

 

18.08.22 Główny Inspektorat Sanitarny - Wycofanie określonych partii chipsów kukurydzianych ze względu na zastosowanie składnika zanieczyszczonego alkaloidami tropanowymi.

16.08.2022 Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych sprawdziła prawidłowość wprowadzania do obrotu oraz oznakowania materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością dostępnych na etapie sprzedaży detalicznej, ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów użytku codziennego wykonanych z tworzyw sztucznych. Kontrolą objęto 271 partii materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością w 63 podmiotach sprzedaży detalicznej. Nieprawidłowości stwierdzono w 18 partiach (6,6%).Znakowanie zakwestionowano w 15 partiach (5,5%)